Przed wizytą

O czym należy pamiętać przed wizytą ???

1. Jeśli dla Państwa zwierzaka będzie to pierwsza w życiu wizyta w Salo-nie Pielęgnacji, prosimy nas o tym uprzedzić. Jest to dla nas ważna infor-macja, dzięki której zarezerwujemy dla niego więcej czasu.

2. Aby zarezerwować wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny +48 502-37-40-30
W przypadku rezygnacji z umówionej wizyty bardzo prosimy o wcześniejsze powiadomienie.

3. Proszę pamiętać, że zwierzę powinno być przyprowadzone do salonu oraz odebrane po zabiegu o ściśle określonej godzinie.

4. po zabiegu strzyżenia pies zostanie wykąpany w naszym salonie. Do kąpieli używamy odpowiednich dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze
i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą, naturalną strukturę.

5. Jeśli piesek wybiera się do nas na strzyżenie a wizyta nie obejmuje kąpania psa, prosimy o dokładne rozczesanie i wykąpanie go na dobę przed wizytą. Do zabiegu trymowania nie należy kąpać psa.

6. W zimie zabiegi kąpieli i rozczesania sierści  zwiększają jej objętość i znacznie poprawia komfort cieplny zwierzęcia. Do kąpieli i rozczesania używamy specjalnie dedykowanych kosmetyków  zapewniających skórze odpowiednie pH, a włosom właściwą strukturę oraz ochronę tłuszczową.

7. Systematyczne wizyty w salonie, skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają mu stresu związanego z długim strzyżeniem lub trymowaniem i pieniądze w portfelu właścicieli.

8. Przed wizytą  prosimy nie karmić zwierząt. W przypadku psów należy wyprowadzić je na spacer aby zdążyły załatwić wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne.

9. Właściciele agresywnych psów i kotów powinni poinformować nas o tym fakcie przed wizytą.

PODCZAS  ZABIEGÓW  NIGDY  NIE  STOSUJEMY  PRZEMOCY.

10. Pchły i kleszcze znalezione u zwierząt podczas zabiegu będą  obligatoryjnie usuwane na koszt właściciela.

11. Zawsze należy nas poinformować o trudnym charakterze, delikatnej psychice oraz o chorobach na jakie cierpi Państwa zwierzak, gdyż jeśli o tym nie wiemy, może to wpłynąć na złe samopoczucie zwierzęcia w trakcie i po zabiegu pielęgnacji.

You are here